מהו בית חכם בקצרה


מערכת חשמל חכם הופכת לפופולארית יותר ויותר, המערכת יודעת לשלוט בצורה נוחה על מערכת החשמל בבית תוך כדי חיסכון בצריכת חשמל ושמירה על איכות הסביבה.

הבית שלנו מכיל מספר גדול של מכשירים חשמליים, הפעלה ושליטה על כל אחד מהם מהווה אתגר לא קטן כמות לא מבוטלת של מפסקים הפוגעים באסתטיקה של הבית ומסבכות אותנו בהפעלות שגרתיות.

הבית החכם שלנו מתהדר בשורה מגוונת של פנלים להפעלה עם כיתוב ע"ג מסך התצוגה ניתן גם לבצע פעולות אשר נקראות תרחישים על פי דרישת הלקוח.למשל חוץ מהפעלה בודדת בלחיצה אחת לשלוט על כל התריסים או על קבוצת תריסים בית החכם ניתן לתכנות ואפשר לשנות את ההפעלות,להבדיל מחשמל רגיל שמתג מסוים שולט על הדלקה מסוימת וזה לא ניתן לשינוי.

מערכת החשמל של שניידר אלקטריק מתאימה גם לבתים קיימים ברשותינו מערכת קווית ואלחוטית אשר יודעות לעבוד אחת עם השנייה וכל אחת לבדה.
לפרטים נוספים צרו עימנו קשר 073-7319506

חבר באיגוד KNX העולמי מספר 55737
התקנת מערכות חשמל חכם : בתים פרטיים, דירות מגורים, בתי מלון,
חדרי אירוח, משרדים וחדרי ישיבות.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

SD מערכות משווקת מורשה של Schneider Electrics, החברה הותיקה והמובילה בעולם לפתרונות בית חכם וניהול אנרגיה. החברה מציעה פתרונות ההופכים את השימוש באנרגיה לבטוח, חסכוני,יעיל ואמין.

Schneider Electric מעסיקה 121,000 עובדים ב- 101 מדינות ברחבי העולם במחזור שנתי של מעל 22 מליארד אירו. המוצרים של Schneider Electric עומדים בתקן KNX, המוביל בעולם והיחיד המוכר על ידי מכון התקנים הישראלי.המערכת מיועדת לבתים בבניה, מבני ציבור ביתי מלון ואירוח  ומבנים מסחריים וכוללת פתרונות ניהול אנרגיה מתקדמים.משווק מורשה CONTROL4 מערכת שליטה חשמל חכם ואודיו וידאו

טכנולוגיית KNX היא למעשה תקן בינלאומי למערכות חשמל חכם  ISO/IEC14543. בשנת 2009 אימץ מכון התקנים הישראלי את התקן הבינלאומי ובכך נקבע לראשונה בישראל תקן לבית חכם ת"י 14543. איגוד KNX העולמי ממוקם בבריסל, ומאגד תחתיו מעל ל- 140 חברות יצרניות וכ- 7200 מוצרים שונים תקן זה מבטיח את תאימות המוצרים המיוצרים לפיו.

כך למשל, ניתן להתקין מוצרים של חברות שונות המייצרות את מוצריהן לפי תקן KNX וכולם "ידברו" אחד עם השני. ההצלחה חסרת התקדים של תקן  KNX בעולם גרמה לחברת שניידר  לייצר את מוצרי הבית החכם לפי התקן KNX המקובל בעולם ובכך להפוך לאחת מ-140 החברות המאוגדות תחת איגוד KNX. עמידה בתקן מבטיח ללקוחות:
חברת SDsystems חברה באיגוד KNX העולמי.

משווק מורשה SWITCHBEE בית חכם אלחוטי ללא צורך בהכנות מראש
המערכת מתאימה לכל בית התקנה מהירה, בית חכם, דוד חשמלי חכם, מערכת מושלמת לבית שלכם, שליטה מרחוק בעזרת אפליקציה, תזמון לכל גוף תאורה או תריס חשמלי לפתיחה באחוזים, המערכת מקבלת פידבק דו כיווני לקבלת מצב בית בכל מצב נתון,מחירים מפתיעים לפרטים נוספים צרו עימנו קשר.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom